Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Yaşadığımız Dünya ve sahip olduğumuz değerlerin kıymetini bilmek ve sahip çıkmak hiç şüphesiz her alanda olduğu gibi Konteyner ve Prefabrik Yapı alanlarında da büyük önem arz etmektedir.

Bu doğrultuda çevreye duyarlı yapıların bilinçli ve sürdürülebilir projelerle desteklenmesi gerekmektedir.

PROFABRİK olarak kendimize bu konuda vazgeçilmez standartlar oluşturup bu standartlardan asla vazgeçmeme sözünü vermiş bulunuyoruz.

Gerek İSO Kalite Standartları, gerek şirket içi süreç ve projelendirme standartları doğrultusunda modern ve yenilikçi mimari anlayışı ile hizmet vermeyi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her koşulda çevreye uyumlu, dayanıklı, tüketicilerin güven ve huzur içinde yaşayabileceği yapılar yapmayı şirketimizin ana politikası olarak belirlemiş bulunuyoruz.

Tüm birimlerimizde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, tüketici memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standardının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız’’dır.

Kalite Güven VerirKonteyener ve Prefabrik alanlarında güven veren hizmet anlayışı

Misyon ve Vizyonumuz

Son teknolojiyi kullanarak modern ofisler, konutlar ve her çeşit yaşam alanları yapmayı hedefleyen ProEv’ in vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine ve inşaat mahalindeki arazi ve doğa koşullarına uygun yapılar sunmaktır. ProEv, hazır projeleri değil, müşterilerinin hayalinde olan projeleri gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

Prefabrik yapı sektöründe çevreyle uyumlu çalışan, iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, yenilikçi ve yüksek yaşam kalitesi değerleri sunan, özgün tasarımlı prefabrik yapı projelerini hayata geçiren, sağlıklı gelişmeyi öncelikli tercih haline getiren bir firma olmak.

Yaptığımız bütün prefabrik yapılarla yaşamımıza kalıcı, estetik ve ekonomik artı değerler katan, İstanbul ve tüm Türkiye’de önde gelen prefabrik yapı imalatçısı olmak.

Whatsapp - Profabrik Destek Instagram - Profabrik Facebook - Profabrik Twitter - Profabrik 0216 484 5701